info
عکس ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو
category

ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو محله بازار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو

ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تبریز و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه حریری (موزه هنر و مکتب تبریز) و مجتمع کامپیوتر سهند و همچنین مسجد علیشاه (ارگ تبریز)، فروشگاه موبایل رحیمی، هتل سهند، قنادی رکس و سینما قدس تبریز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو تبریز

در شهر تبریز، محله بازار ، ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، خط ویژه اتوبوس واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان ساعت قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی وحدت قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریعتی تندرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اهراب
  خیام، بین مجلل و اهراب
 • ایستگاه اتوبوس حمام زمزم()
  فلسطین، بین حاج علی و مسگر زاده
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه104
  ارتش جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک)
  ارتش جنوبی، بین عزب دفتریلر اول و صدر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد توحید
  توحید، بین ویجویه و شهید محمدرضا انباری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریعتی تندرو ندارد.
  neshan logo