عکس سوپر مارکت نوین
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت نوین (محله جمهوری، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، اسکندری جنوبی

موقعیت سوپر مارکت نوین در محله جمهوری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت نوین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جمهوری تهران و خیابان اسکندری جنوبی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ برج گردون و همچنین داروخانه جمهوری، شیرینی سرای زعفران، پاتن جامه، جهان ارتباط و نمایشگاه اتومبیل میلاد نور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهيد نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، اسکندری جنوبی


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت نوین واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه وثوق
  امام خمینی، رودکی جنوبی
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه سهند
  کارگر شمالی، نصرت، بین بهشت و ایزدی مقدم
 • سوپر مارکت سی سی
  آزادی، رودکی شمالی، قندهاری
 • سوپرمارکت جاویدان
  پل امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی اسماعیل زاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت نوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت نوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت نوین ندارد.
  neshan logo