info
عکس داروخانه دکتر پرگل وزیری
category

داروخانه دکتر پرگل وزیری محله بهارستان، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر پرگل وزیری

داروخانه دکتر پرگل وزیری (داروخانه) در محله بهارستان تهران و خیابان نورمحمدی واقع شده است. این مکان یکی از هشت داروخانه در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، باغ موزه نگارستان و بازار باغ سپهسالار و همچنین چاپ متین، هنرستان هنرهای زیبای دختران، اورژانس کامپیوتر تهران، مدرسه هندی سفارت و درمانگاه سبزشهر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر پرگل وزیری تهران

داروخانه دکتر پرگل وزیری تهران در شهر تهران، محله بهارستان واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، سعدی شمالی، مصباح، نورمحمدی، بین عرب نیا و مشیرالمعظم بروید.

داروخانه دکتر پرگل وزیری تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله بهارستان در شهر تهران است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش قرار دارند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه نگار(دکتر محمد بوالحسنی) ، داروخانه افاضلی و داروخانه دکتر فاطمه یعقوبی اشاره کرد. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر پرگل وزیری تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه دکتر پرگل وزیری تهران، ایستگاه اتوبوس بهار قرار دارد. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر پرگل وزیری تهران را با شما به اشتراک گذاشته ایم. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر پرگل وزیری واقع شده‌اند:

 • داروخانه نگار(دکتر محمد بوالحسنی)
  فردوسی، بین منوچهری و صبح امروز
 • داروخانه افاضلی
  سعدی جنوبی، جمهوری اسلامی
 • داروخانه دکتر فاطمه یعقوبی
  بهارستان، استقلال
 • داروخانه‌
  بهارستان، بین علیرضایی و گلریز
 • داروخانه لیلا قاسمی
  جمهوری اسلامی، بین مراغه ای و محمودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Sarani78ali (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 20 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر پرگل وزیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر پرگل وزیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر پرگل وزیری ندارد.
  neshan logo