info
عکس ایستگاه اتوبوس سرچشمه
category

ایستگاه اتوبوس سرچشمه محله بابلدشت، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرچشمه

ایستگاه اتوبوس سرچشمه (ایستگاه اتوبوس) در محله بابلدشت اصفهان و خیابان مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بابلدشت اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار پروتیین رسالت۱۱۰ و همچنین رستوران توحید اصفهان، میوه فروشی مدرس، مدرسه شهید نم نبات، درمانگاه خیریه موسی بن جعفر و آجیل و خشکبار خالقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرچشمه اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس سرچشمه اصفهان، شهر اصفهان، محله دردشت است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مدرس، بین پشوتن و میرمجربیان بروید. ایستگاه اتوبوس سرچشمه اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهید باهنر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی سرویس شهریار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سرچشمه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرچشمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم
  ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهدا
  چهارباغ پایین، بین حق وردی 35 و شهید امیری 37
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرچشمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرچشمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرچشمه ندارد.
  neshan logo