info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 9
category

ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 9 محله عامل، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 9

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 9 (ایستگاه اتوبوس) در محله عامل مشهد و بلوار سپهبد قرنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله عامل مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی دکتر شیخ و مجتمع تجاری آکو و همچنین چهارراه میدان بار، طباخی لاله، ایستگاه اتوبوس تقاطع شهید مطهری، آموزشگاه رانندگی بشارت و مسجد زینبیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 9 مشهد

در شهر مشهد، محله عامل ، ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 9 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سپهبد قرنی، بین قرنی 7 و 9 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 9 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی پویا قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 9 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 9 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 9 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید قرنی 9 ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سپهبد قرنی، بین قرنی 7 و 9
ثبت نظر و تصویر
neshan logo