info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا
category

ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا محله شهرک مهر آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا

ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهر آباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهر آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی نت عماد، گیم‌نت مجرد، محصولات فرهنگی طاها، لوازم خانگی سید و لوله و لوازم بهداشتی نعمتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا مشهد است که در محله شهرک مهر آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 16 و مهرآباد 21 می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس میلاد نور قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد الرضا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 3
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 3
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور، بین شهید محور 3 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 16 و مهرآباد 21
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo