عکس ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع)
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع) (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 16 و 21

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع) در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع) (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی نت مرداد، لوازم خانگی سید، آرایشگاه افشین، میوه فروشی و آبنبات فروشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع)

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع) است که در محله شهرک مهرآباد خیابان مهرآباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 16 و 21 می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع) عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شادی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع) مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 16 و 21


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد الرضا (ع) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای مهر آباد
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، وطن دوست 2
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 3
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، دکتر رزمی، بین دکتر رزمی 3 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد ۲۴۶۸ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد الرضا حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد الرضا (ع) ندارد.
  neshan logo