info
عکس ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر
category

ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر محله بالا خیابان، مشهد

ایستگاه اتوبوس
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر

ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر (ایستگاه اتوبوس) در محله بالا خیابان مشهد و آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، شیرازی 3، بازارچه آستانه پرست واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله بالا خیابان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حرم مطهر امام رضا، نقاره خانه، مجموعه موزه های آستان قدس رضوی و پاساژ رضا و همچنین پارکینگ شبانه‌روزی فروزان، چایخانه امام رضا، هتل آپارتمان شادتوس، باغ رضوان و بست شیخ طبرسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر مشهد

ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر مشهد در شهر مشهد، محله ناحیه ویژه رضوی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، شیرازی 3، بازارچه آستانه پرست قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی کاویان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده روگذر حرم مطهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت وحدت
  شهید نواب صفوی، میدان شهدای مسجد گوهرشاد - پنجراه، بعد از زیرگذر پنجراه
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد
  شهید نواب صفوی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  ایت الله خزعلی، بین مخابرات و آیت الله بهجت
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی
  شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، بین میدان شهید محسن حججی و حاج حسنی 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، شیرازی 3، بازارچه آستانه پرست
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo