info
عکس ایستگاه اتوبوس قائم 7
category

ایستگاه اتوبوس قائم 7 محله کوی المهدی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قائم 7

ایستگاه اتوبوس قائم 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی المهدی مشهد و خیابان قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین کباب و حلیم و جگر قائم، پیتزا برگر آتون، پلیس + ۱۰، بانک ملی و بیمه البرز | سالار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قائم 7 مشهد

ایستگاه اتوبوس قائم 7 مشهد در شهر مشهد، محله کوی المهدی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مهدی، قائم، بین قائم 10 و قائم 12 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قائم 7 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سبحان قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس قائم 7 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس قائم 7

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  افسانه
  جمعه 06 بهمن ماه 1402

  پایه صندلی شکسته، چراغشم سوخته، لطفا رسیدگی کنید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قائم 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 33
  هفت حوض، قائم، بین قائم 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس قائم 38
  هفت حوض، قائم، بین قائم 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس خلج 2
  مهدی، خلج، بین ریاضی 1 و داعی 18
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 30
  بلوار کوشش، بین کوشش 26 و 28
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 10 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قائم 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 10 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قائم 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قائم 7 ندارد.
  neshan logo