info
عکس ایستگاه اتوبوس دستغیب
category

ایستگاه اتوبوس دستغیب محله اسلام آباد - والفجر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دستغیب

ایستگاه اتوبوس دستغیب (ایستگاه اتوبوس) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان هنرستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین هنرستان دخترانه بتول آقا محمدی، مسجد امام حسن مجتبی، درمانگاه شبانه روزی طب الحسن، داروخانه دکتر گلشنی و دخانیات دوسیب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دستغیب تهران

ایستگاه اتوبوس دستغیب تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله اسلام آباد - والفجر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در هنرستان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دستغیب تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس قصر نوین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دستغیب تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دستغیب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس راستی
  کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس کلهر
  کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم
  کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دوم
  کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، شهید قدیانی، شیرازی، بین یوسف پور و شهید عباسپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دستغیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دستغیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دستغیب ندارد.
  neshan logo