info
عکس ایستگاه اتوبوس پست
category

ایستگاه اتوبوس پست اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پست

ایستگاه اتوبوس پست (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلخانه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نساجی ایرانیان و همچنین تلکامپ موبایل، دفتر پست خانه اصفهان، بستنی بعثت، گز عسلک و انستیتو زیبایی لانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پست اصفهان

در شهر اصفهان، محله خانه اصفهان ، ایستگاه اتوبوس پست اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در گلخانه، بین اردیبهشت و بهاران قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پست اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو مفتح در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس اروند را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پست اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بنفشه
  رزمندگان، فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس اصفهان ویلا
  رزمندگان، بین صحرا و اصفهان ویلا
 • ایستگاه اتوبوس شهربازی
  انقلاب اسلامی، بهارستان غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پست ندارد.
  neshan logo