عکس ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر (محله نیاوران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر، نرسیده به صفاری

موقعیت ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر در محله نیاوران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر (ایستگاه اتوبوس) در محله نیاوران تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و مرکز خرید کیمیا و همچنین کافه و رستوران ایتالیایی سنسو، شیرینی الهیه 33، ویژن کارت ایرانیان، دبیرستان دخترانه کوشش و بانک پاسارگاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر است که در محله نیاوران خیابان باهنر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در باهنر، نرسیده به صفاری واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر، نرسیده به صفاری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه یاسر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه
  لواسانی، بین صادقی و آقایی
 • ایستگاه اتوبوس دزاشیب
  دزاشیب، بین سالم و نوری
 • ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو
  باهنر، بین اردلان و عرفا
 • ایستگاه اتوبوس میدان جماران تخلیه
  باهنر، جماران، بین هاشمی و حسن پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر ندارد.
  neshan logo