info
عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس محله خاوران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس

ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله خاوران تهران و میدان خراسان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله خاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین میدان خراسان، بدلیجات بهاره، بیمه آتیه سازان حافظ (بیمه تکمیلی)، حسینیه پیروان مهدی عج و آموزشگاه زبان آینده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس تهران

ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله خاوران پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان خراسان می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شهرام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  شاه نشان
  چهارشنبه 04 بهمن ماه 1402

  خوبه

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخبر
  بزرگراه محلاتی، بعد از پل محلاتی
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  قیام، بین بزازها و معتمد رضایی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی
  بزرگراه محلاتی، بین تمدن و وفایی برومند
 • ایستگاه اتوبوس نسیم
  شوش، 17 شهریور، عامری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه قدس ندارد.
  neshan logo