info
عکس مسجد حجت بن الحسن (عج)
category

مسجد حجت بن الحسن (عج) محله سلسبیل جنوبی، تهران

درباره‌ی مسجد حجت بن الحسن (عج)

مسجد حجت بن الحسن (عج) (مسجد) در محله سلسبیل جنوبی تهران و خیابان صالحی واقع شده است. این مکان یکی از نه مسجد در محله سلسبیل جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آیدین و همچنین کلینیک دندانپزشکی فروردین، سالن زیبایی مهسا اسکندری، داروخانه شبانه روزی دکتر کوخابی، کافه کولاچینو و رستوران خاتون قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو رودکی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد حجت بن الحسن (عج) واقع شده‌اند:

 • حسینیه حضرت رقیه (س)
  جمهوری اسلامی، نفر، بین یکم و طوس
 • مسجد
  نواب صفوی، دامپزشکی، زاد مهر
 • مسجد باب الحوائج (ع)
  بزرگراه نواب صفوی، فرهنگیان، خداوردی، بین ساوجبلاغ و رودکی
 • مسجد محمد رسول الله
  (3.0)
  بزرگراه نواب صفوی، خمسه، سپیده، بین مهتاب و گیلانی
 • مسجد صاحب الزمان (ع
  (5.0)
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین محمدی و خوش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد حجت بن الحسن (عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد حجت بن الحسن (عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد حجت بن الحسن (عج) ندارد.
  neshan logo