عکس ایستگاه اتوبوس بیمه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیمه (محله تختی - خانی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، بین لرستانی و بلوار شهید رجایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمه در محله تختی - خانی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمه (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شیشه تهران و همچنین باربری وطن، پمپ گاز CNG، پخش دخانیات جم، ورودی مترو ایستگاه شوش و چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شوش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمه

ایستگاه اتوبوس بیمه را می‌توانید در شهر تهران، محله تختی - خانی آباد خیابان شوش پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شوش، بین لرستانی و بلوار شهید رجایی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمه عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو میدان محمدیه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی خلج قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمه و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، بین لرستانی و بلوار شهید رجایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  وحدت اسلامی، بین سهرابی و شهاب الدین
 • ایستگاه اتوبوس خدمات شهری
  شوش، بین ادب و رخشان
 • ایستگاه اتوبوس چیت سازی
  بلوار شهید رجایی، نرسیده به بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار
  بزرگراه بعثت، بخارایی، غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمه ندارد.
  neshan logo