info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشجو 20
category

ایستگاه اتوبوس دانشجو 20 محله دانشجو، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشجو 20

ایستگاه اتوبوس دانشجو 20 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشجو مشهد و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دانشجو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آکادمی آفرین، فست فود فرهنگ، بازار بزرگ کشاورزی ایران، سلام پیتزا و کافی شاپ رامش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشجو 20 مشهد

ایستگاه اتوبوس دانشجو 20 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله دانشجو قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار دانشجو، بین دانشجو 18 و 20 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دانشجو 20 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هفت تیر قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پروا قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشجو 20 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشجو 20 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهران 18
  بلوار دانش آموز، بلوار مهران
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه صدف
  بلوار معلم، بین معلم 52 و صدف
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 52
  بلوار معلم، ابراهیم فخرایی
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 45
  بلوار آموزگار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشجو 20 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشجو 20 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشجو 20 ندارد.
  neshan logo