info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا محله عامل، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله عامل مشهد و تونل غربی شهدا، میدان شهدا، بعد از عبادی 2 - رضوی 3 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله عامل مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شهرما و همچنین میدان شهدا، چایخانه حضرت قاسم ابن الحسن(ع)، ایستگاه مترو شهدا، تالار شهر مشهد و شورای شهر مشهد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا مشهد است که در محله عامل قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در تونل غربی شهدا، میدان شهدا، بعد از عبادی 2 - رضوی 3 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس همافر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، تونل غربی شهدا، میدان شهدا، بعد از عبادی 2 - رضوی 3
ثبت نظر و تصویر
neshan logo