info
عکس ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی
category

ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی محله دشتستان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی

ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی (ایستگاه اتوبوس) در محله دشتستان اصفهان و خیابان دشتستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله دشتستان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی وگرتی فود، فروشگاه پوشاک تن تو، دبستان پسرانه پویندگان دانش، مرکز بهداشت شهید رستمیان و دانشگاه جامع علمی کاربردی نقش جهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اصفهان، شهر اصفهان، محله عسگریه است. این ایستگاه اتوبوس در عسگریه، دشتستان، بین حکیم شفایی اول و سیامک قرار دارد. ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس تالار قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حکیم شفایی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی ندارد.
neshan logo