info
عکس ایستگاه اتوبوس هجرت
category

ایستگاه اتوبوس هجرت محله قصر فیروزه ۱، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هجرت

ایستگاه اتوبوس هجرت (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه ۱ تهران و خیابان کنارگذر بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه ۱ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرایشگاه و هئیت عزاداران اباعدالله الحسین (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هجرت تهران

در شهر تهران، محله قصر فیروزه ۱ ، ایستگاه اتوبوس هجرت تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بسیج، نرسیده به حبیبی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هجرت تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نیروی هوایی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس همایون شهر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هجرت تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هجرت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول
  پیروزی، پنجم نیروی هوایی، بین 5/27 و شکرچی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز صفر یک
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بعد از منطقه نظامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هجرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هجرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هجرت ندارد.
  neshan logo