info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه محله دریاچه، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه

ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله دریاچه تهران و خیابان مجتبی تهرانی، پارسا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله دریاچه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو ایران خودرو، ورودی مترو ایستگاه ایران خودرو، زمین چمن تمرین پیکان، ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو شهید باقری و میدان پارالمپیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ایران خودرو، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دریاچه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مجتبی تهرانی، پارسا واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ایران خودرو قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی سرو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو ایران خودرو تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار تندرستی، گودرزی، بین هفتم غربی و ششم غربی
 • ایستگاه اتوبوس ساپکو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس بدر
  میدان جهاد
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو ایران خودرو تخلیه ندارد.
  neshan logo