info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100
category

ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100 (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100

ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان بابانظر 100 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین گاز ال پی جی ، ایستگاه اتوبوس تقاطع شهید عباسپور، بازرگانی برنج و حبوبات فاطمی، دندانسازی حسین پور و نانوایی صداقت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100 مشهد است که در محله شهرک مهر آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بابانظر، بابانظر 100 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی توربین قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بابانظر 100 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امیر آباد 22
  بزرگراه بسیج، بلوار بصیرت، حر 1/2 - امیرآباد شرقی، بین امیرآباد 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77
  بزرگراه بابانظر
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 01 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 01 مهر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   MDP
   جمعه 31 شهریور ماه 1402

   اصلا نور و روشنایی نداره ایستگاه ۵۹ دیر میاد

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 100 ندارد.
  neshan logo