info
عکس ایستگاه اتوبوس عباسپور
category

ایستگاه اتوبوس عباسپور محله ونک، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عباسپور

ایستگاه اتوبوس عباسپور (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان عباس پور واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عکس و عکاسی و مرکز تجاری خورشید و همچنین رسپینا تاک، نگارخانه آتشزاد، دکتر عبدالرضا پازوکی فلوشیپ جراحی چاقی و درون بین، کلیسای فارسی زبان عمانوییل و کباب خونه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عباسپور تهران

ایستگاه اتوبوس عباسپور تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کاووسیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در همت، عباس پور، بین پل توانیر و گیتا واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس عباسپور تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس نگار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عباسپور تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عباسپور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  نلسون ماندلا، بعد از بلوار دادمان
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک
  بزرگراه شهید حقانی
 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  ملاصدرا، شیرازی، بین بهار دوم و گرمسار
 • ایستگاه اتوبوس چهارفصل
  بزرگراه کردستان، اسدآبادی، بین رز و شصتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عباسپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عباسپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عباسپور ندارد.
  neshan logo