عکس ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد (محله امام رضا (ع)، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، بین میدان 15 خرداد و امام رضا 41

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد در محله امام رضا (ع) مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد (ایستگاه اتوبوس) در محله امام رضا (ع) مشهد و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله امام رضا (ع) مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فرش هتل قصرطلایی و مرکز خرید و همچنین هتل آپارتمان فاخر، درمانگاه شبانه روزی امام حسین (ع)، باتری مشهد جوادپور، تویوتا الهی و مهمانسرای فرهنگیان شهرستانهای استان تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد

ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد را می‌توانید در شهر مشهد، محله امام رضا (ع) خیابان امام رضا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام رضا، بین میدان 15 خرداد و امام رضا 41 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بسیج قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی انتخاب قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، بین میدان 15 خرداد و امام رضا 41


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان پانزده خرداد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 63 و 65
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس سلام
  امام رضا، بین امام رضا 21 و 23
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش
  بلوار جمهوری اسلامی، بین شهید حسین ثابت بیگیان و بلوار کوشش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  میدان پانزده خرداد حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد ندارد.
  neshan logo