info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد
category

ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد محله امام رضا (ع)، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد

ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد (ایستگاه اتوبوس) در محله امام رضا (ع) مشهد و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله امام رضا (ع) مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فرش هتل قصرطلایی و پاساژ ملت و همچنین تویوتا الهی، باتری مشهد جوادپور، پیتزا خونه شعبه امام رضا(ع)، درمانگاه شبانه روزی امام حسین و میدان 15 خرداد (فلکه ضد) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله امام رضا (ع) پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام رضا، بین امام رضا 41 و 43 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بسیج قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی انتخاب قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 21 فروردین ماه 1403

  نبود نیمکت جهت انتظار


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان پانزده خرداد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 63 و 65
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 27
  بلوار کوشش، تقاطع کوشش 27- شهید خبیری 8
 • ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 21 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 21 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد ندارد.
  neshan logo