info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه داراییعکس ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی
category

ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی محله ده دی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی

ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی (ایستگاه اتوبوس) در محله ده دی مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله ده دی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا و مجتمع تجارتی جنت (ارگ) و همچنین خانه ملک، داروخانه هلال احمر، کنسولگری افغانستان، بازار طلا و جواهر مرمر و ساندویچ و پیراشکی تبرک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی مشهد

ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله ده دی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 32 و پاسداران است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس برزگر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 28 مهر ماه 1402

  ایستگاه قشنگیه😍

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه دارایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی51 و 53
 • ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین رزم و ملک الشعرا بهار 52
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا
  ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 30 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 30 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی ندارد.
  neshan logo