عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران (محله صفا، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پیروزی، بین 17 شهریور و شکوفه

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران در محله صفا تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، تصویربرداری پزشکی نگار آزما، پمپ بنزین شهدا، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی و خشکبار محسن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران

در شهر تهران، محله صفا خیابان پیروزی، ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، بین 17 شهریور و شکوفه قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو ميدان شهدا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی سلام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پیروزی، بین 17 شهریور و شکوفه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدا پایانه خاوران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درودیان
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان، بین بلوری و برهمن
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحه
  مجاهدین اسلام، آجانلو، بین میرهادی و میر اسماعیلی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  امام علی، صفا شرقی، بین قاسمی و منتظری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران ندارد.
  neshan logo