info
عکس ایستگاه مترو تهران (صادقيه)
category

ایستگاه مترو تهران (صادقيه) محله فردوس، تهران

درباره‌ی ایستگاه مترو تهران (صادقيه)

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه مترو تهران (صادقيه) (ایستگاه مترو) در محله فردوس تهران و بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، بوستان، سازمان آب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود شفا و مرکز خرید سامان و همچنین مرکز خدمات ایرانسل، ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه، فروشگاه شهروند، درمانگاه تخصصی پوست و مو رز و ایستگاه مترو تهران (صادقیه) قرار گرفته است.مکان‌های مشابه ایستگاه مترو تهران (صادقيه)

ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه مترو تهران (صادقيه)


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو تهران (صادقيه) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو تهران (صادقيه) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو تهران (صادقيه) ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، بوستان، سازمان آب
ثبت نظر و تصویر
neshan logo