عکس ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی (محله قیام، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قیام، 17 شهریور، بین سعیدی و تشکری

موقعیت ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی در محله قیام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین آموزشگاه رانندگی شاهین، نمایندگی کرمان موتور 1762 رفیعی، خیریه خانم زهرا پخش جهیزیه، حسینیه امام خمینی ره و ایستگاه مترو مترو هفده شهریور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی

ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی را می‌توانید در شهر تهران، محله قیام خیابان 17 شهریور پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در قیام، 17 شهریور، بین سعیدی و تشکری قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قیام قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهرام قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قیام، 17 شهریور، بین سعیدی و تشکری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیت الله سعیدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی
  خاوران، جنگروی، عجب گل
 • ایستگاه اتوبوس قیام
  ری، بین تهرانی نژاد و رقیب دوست
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح
  ری، بین تهرانی نژاد و رقیب دوست
 • ایستگاه اتوبوس رغبتی
  امیرکبیر، 17 شهریور، بین شیرازی و رغبتی
 • ایستگاه اتوبوس سپهر
  خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی ندارد.
  neshan logo