info
عکس ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 9
category

ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 9 (محله سلام، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 9

ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 9 (ایستگاه اتوبوس) در محله سلام مشهد و بلوار ملک الشعرا بهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله سلام مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا و موزه سلفی گلستانه و همچنین غذاهای سنتی چرب و چیلی، سازمان تامین اجتماعی شعبه 4، هتل آپارتمان آبا، آموزشگاه بهار و پیتزا فدک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 9 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 9 مشهد است که در محله سلام قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 7 و 11 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 9 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو امام خمینی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس برزگر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 9 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملک الشعراء بهار 9 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28
  بلوار امام خمینی، پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 63 و 65
 • ایستگاه اتوبوس سه راه دارایی
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 32 و پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین خراسانی 22 و آخوند خراسانی 20/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 9 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 9 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 9 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 7 و 11
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo