info
عکس ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱
category

ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱ محله قنات ناصری، اراک

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱

ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱ (ایستگاه اتوبوس) در محله قنات ناصری اراک و خیابان حمیده دریابیگی، حسن صفری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قنات ناصری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین نان سنگک، بوستان کشاورز، سوپرمارکت شقایق، فروشگاه شقایق و اتومکانیک صداقت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱ اراک

در شهر اراک، محله قنات ناصری ، ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱ اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در حمیده دریابیگی، حسن صفری قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱ اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

اژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱ اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شقایق ۱۱ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
  بلوار سیدالشهدا، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس پارک بانوان
  بلوار حافظیه
 • ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم
  بلوار شهید آنجفی، بین حبیب الله ذوالفنون و جواد الائمه
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  بلوار کاظمی آشتیانی، عدالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱ ندارد.
  neshan logo