info
عکس ایستگاه اتوبوس بنیاد جانبازان
category

ایستگاه اتوبوس بنیاد جانبازان اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بنیاد جانبازان

ایستگاه اتوبوس بنیاد جانبازان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کمال اسماعیل واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سپاهان و زاینده رود و همچنین بریانی اعظم، پل تاریخی چوبی، پمپ بنزین زاینده رود، دبیرستان نمونه دولتی پسرانه شیخ زاده هراتی و کافه فرهنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنیاد جانبازان اصفهان

ایستگاه اتوبوس بنیاد جانبازان اصفهان در شهر اصفهان، و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کمال اسماعیل قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بنیاد جانبازان اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی دنا قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بنیاد جانبازان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل سپنتا
  مشتاق اول، بین ابوالحسن اصفهانی و نرگس
 • ایستگاه اتوبوس مسجد کازرونی
  میر فندرسکی غربی، بین سادات و صامت قطاع
 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  آبشار اول، بین پارسیان و آرش
 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  کمال اسماعیل، بین شهید غرضی و شهید حسینی
 • ایستگاه اتوبوس کاخ
  شیخ صدوق شمالی، بین شریعتی و کاخ سعادت آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 05 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بنیاد جانبازان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 05 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بنیاد جانبازان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بنیاد جانبازان ندارد.
  neshan logo