info
عکس ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس
category

ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس محله دروازه قصاب خانه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس

ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه قصاب خانه شیراز و بلوار سیبویه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله دروازه قصاب خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب الزهرا و بازارچه حاجی اصغر و همچنین دبیرستان معارف 4، بیمارستان زینبیه شیراز، مقبره آبش خاتون، پارک محله ای خاتون و فروشگاه باطری مرکزی یوسفیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس شیراز

در شهر شیراز، محله دروازه قصاب خانه ، ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیبویه، بین سیبویه 2 و 4 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دفاع مقدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر
  پل ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس زینت الملوک
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین شیخ روزبهان و لطفعلی خان 27
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بلوار الزهرا، بین الزهرا 7 و 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دفاع مقدس ندارد.
  neshan logo