info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90عکس ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90
category

ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90 محله شهرک مهر آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90

ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهر آباد مشهد و کنارگذر بزرگراه بابانظر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهر آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کباب بهشت، داروخانه دکتر ربابی، مسجد امام حسین (ع)، استودیو مجید و اغذیه امید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله شهرک مهر آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بابانظر است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی توربین قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Ali
  یکشنبه 03 تیر ماه 1403

  ایستگاه شیشه هاش شکسته چراغ هم نداره

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 21 تیر ماه 1403

  این ایستگاه شیشه هاش شکسته

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 17 مهر ماه 1402

  خرابی مسیر ۹ در ایستگاه و ازدحام مسافر در پیک رفت و آمد قابل توجه اتوبوسرانی محترم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بابانظر 90 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک نصرت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه تامین اجتماعی
  بلوار شهید عباسپور، نرسیده به بلوار شهدای تاکسیرانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 23 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 23 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 90 ندارد.
  neshan logo