info
عکس كلانتری 115 رازی
category

كلانتری 115 رازی محله انبار نفت، تهران

درباره‌ی كلانتری 115 رازی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

كلانتری 115 رازی (کلانتری) در محله انبار نفت تهران و خیابان صیامی حاجی آباد، ایروانی رباط کریم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی رازی، دریاچه بوستان رازی، موزه شهید قدمی و مجتمع تجاری نگین رازی و همچنین دیجی سیکلت، فروشگاه امیرجان، آجیل و خشکبار حقیقت، فروشگاه گوشت و مرغ میکائیل و هتل دو ستاره شهریار نوین قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسماعیل زاده (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 11 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی كلانتری 115 رازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد كلانتری 115 رازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه كلانتری 115 رازی ندارد.
location استان تهران، تهران، صیامی حاجی آباد، ایروانی رباط کریم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo