info
عکس ایستگاه اتوبوس رحمت آباد
category

ایستگاه اتوبوس رحمت آباد محله رحمت آباد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رحمت آباد

ایستگاه اتوبوس رحمت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد شیراز و خیابان قصردشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرهمندفر و مجتمع تجاری آناهیتا و همچنین خدمات کامپیوتری میلاد ، موسسه فرهنگی هنری خونه ما، نمایندگی هواوی موبایل مرکزی، فروشگاه صنایع دستی کادوی ایرانی و کافه اپرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رحمت آباد شیراز

در شهر شیراز، محله رحمت آباد ، ایستگاه اتوبوس رحمت آباد شیراز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قصردشت، بین قصردشت 28 و 37 بروید. ایستگاه اتوبوس رحمت آباد شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید آوینی است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بیسیم رسانه شیراز واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رحمت آباد شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رحمت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو
  پل نمازی، ساحلی غربی
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  بلوار شهید چمران، بین 6 چمران و 8 چمران
 • ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ
  بلوار استقلال، بین استقلال 14 و 25
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رحمت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رحمت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رحمت آباد ندارد.
  neshan logo