عکس ایستگاه اتوبوس کاج
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کاج (محله فاطمی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین هشت بهشت و پروین اعتصامی

موقعیت ایستگاه اتوبوس کاج در محله فاطمی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کاج (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مجتمع کیان و همچنین طباخی راک، تیپاکس، بیمه پاسارگاد ساختمان مرکزی، کبابی صادق گلپایگانی و ویپ ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاج

ایستگاه اتوبوس کاج را می‌توانید در شهر تهران، محله فاطمی خیابان دکتر فاطمی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در دکتر فاطمی، بین هشت بهشت و پروین اعتصامی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کاج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ميدان وليعصر قرار دارد. همچنین آژانس آلاله آسمان آبی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین هشت بهشت و پروین اعتصامی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دوراهی
  ولیعصر، اسدآبادی، بین فتحی شقاقی و ششم
 • ایستگاه اتوبوس حجاب
  بلوار کشاورز، بین قدس و وصال شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد
  ولیعصر، بین یکم و اسدآبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاج ندارد.
  neshan logo