info
عکس ایستگاه اتوبوس معراج
category

ایستگاه اتوبوس معراج محله فرودگاه مهرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس معراج

ایستگاه اتوبوس معراج (ایستگاه اتوبوس) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی المهدی، برج میدان آزادی و موزه برج آزادی (تالار کهن) و همچنین ایستگاه اتوبوس میدان آزادی، گل فروشی کافه گل، فروشگاه آریان توربو و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معراج تهران

ایستگاه اتوبوس معراج تهران در شهر تهران، محله فرودگاه مهرآباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس معراج تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو استاد معین نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مهر استاد معین قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس معراج تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معراج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بزرگراه جناح، دانش
 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس فرودگاه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حجاج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معراج ندارد.
  neshan logo