info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه محله حافظیه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه

ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظیه شیراز و خیابان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله حافظیه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دستغیب، باغ جهان نما، عمارت کوشک و بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) و همچنین کافه جهان نما، داروخانه دکتر قانونی، باغ ملی شیراز، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس و حلواپزی و سوغات سرای گل سرخ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه شیراز

ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله حافظیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس حافظ، بین 6 حافظ و بلوار قدس است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی گلستان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه حافظیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بابا کوهی
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 3
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  پیشرو، تختی 19، تختی، بین مولی الموحدین و تختی 26
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان
  بلوار هجرت، بین ساحلی و هجرت 10
 • ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن
  بلوار امام رضا، بلوار ربانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه ندارد.
  neshan logo