info
عکس ایستگاه اتوبوس روزبه
category

ایستگاه اتوبوس روزبه محله امیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس روزبه

ایستگاه اتوبوس روزبه (ایستگاه اتوبوس) در محله امیریه تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی اعصاب و روان روزبه، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و مجتمع تجاری خلیج فارس و همچنین پمپ بنزین لشگر، نمایندگی آپکو ایل بیگی، کارواش کلین، اداره تامین اجتماعی شعبه ۲ و فروشگاه فرد ماشین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس روزبه تهران

ایستگاه اتوبوس روزبه تهران در شهر تهران، محله امیریه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کارگر جنوبی، بین شمس و مهاجرین قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس روزبه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس پل تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس روزبه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده روزبه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خرمشهر
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، خرمشهر، بین نخعی و نوساز
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  ابوسعید، بین ششم و جهانبانی
 • ایستگاه اتوبوس دخانیات
  قزوین، بین قدیمی و احمدی سخا
 • ایستگاه اتوبوس شهید مدرس
  ولیعصر، بین مدرس و وحدت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس روزبه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس روزبه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس روزبه ندارد.
  neshan logo