info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه محله اطلسی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه

ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه (ایستگاه اتوبوس) در محله اطلسی شیراز و بلوار آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله اطلسی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دستغیب، باغ جهان نما، عمارت کوشک و بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) و همچنین هتل پرسپولیس شیراز، سینما فرهنگ، تالار حافظ، باغ ملی شیراز و گالری تار و پود و مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه شیراز

ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله اطلسی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آزادی، ابتدای بلوار آزادی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی گلستان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه حافظیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ تخت
  بلوار آزادی، حر، بین حر 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه ندارد.
  neshan logo