info
عکس داروخانه دکتر امیر کیایی
category

داروخانه دکتر امیر کیایی (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر امیر کیایی

داروخانه دکتر امیر کیایی (داروخانه) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان الوند واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش داروخانه در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، بام آرژانتین و مرکز خرید آفریقا و همچنین رستوران کافه ارکیده (شعبه آرژانتین)، کانون وکلای دادگستری مرکز، میدان آرژانتین، گامبی ساندویچ و پایگاه بیمارستان کسری قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر امیر کیایی تهران

داروخانه دکتر امیر کیایی تهران در محله آرژانتین - ساعی شهر تهران در قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، الوند، بین البرز و آریا است.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر امیر کیایی تهران از داروخانه‌های خوب محله آرژانتین - ساعی است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، موسسه پرستاری طپش و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه دکتر خمامی، داروخانه دکتر غلامی و داروخانه دکتر فریبا حیدرزاده داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر امیر کیایی تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. داروخانه دکتر امیر کیایی تهران نزدیک به ایستگاه اتوبوس ششم است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر امیر کیایی تهران را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر امیر کیایی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر خمامی
  بزرگراه کردستان، سی ونهم، چهلم، اسدآبادی، بین سی و پنجم و سی و سوم
 • داروخانه دکتر غلامی
  گاندی جنوبی، دوم، ولیعصر
 • داروخانه دکتر فریبا حیدرزاده
  ولیعصر، ابن سینا، بین 21/2 و طالبی
 • داروخانه دکتر خشایار امرایی
  خالد اسلامبولی (وزرا)، ششم، بین فرزان و مرمر
 • داروخانه دکتر خاتمی مقدم
  خالد اسلامبولی (وزرا)، بعد از گاندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سینا حیدری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر امیر کیایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر امیر کیایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر امیر کیایی ندارد.
  neshan logo