info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هزار جریب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری سپهر و همچنین رستوران پتینه، دانشکده علوم و فناوری های نوین، مسجد القدس کازرونی، فست فود دلا و فروشگاه گز و شیرینی آریا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در هزار جریب، بین میدان آزادی و بلوار رازی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دانشگاه قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایناز قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج
  فرایبورگ، آزادی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شیخ صدوق شمالی
  شیخ صدوق شمالی، بین شهید جلال افشار و شهید نصرآزادانی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق
  شیخ صدوق شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آزادی ندارد.
  neshan logo