info
عکس ایستگاه اتوبوس پیروزی
category

ایستگاه اتوبوس پیروزی محله شهرداری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیروزی

ایستگاه اتوبوس پیروزی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرداری شیراز و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرداری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت کلاه فرنگی، موزه پارس (باغ نظر) و پاساژ کازرونی ها و همچنین رستوران دوسی، پارکینگ طبقاتی طالقانی، هتل آپارتمان پارمیس شیراز، دادگستری کل استان فارس و مسافرخانه تنگستان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیروزی شیراز

ایستگاه اتوبوس پیروزی شیراز در شهر شیراز، محله شهرداری و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کریمخان زند، پیروزی، بین پیروزی 1 و 8 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پیروزی شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو زندیه است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیروزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان
  بلوار هجرت، بین ساحلی و هجرت 10
 • ایستگاه اتوبوس خیرات
  وصال شیرازی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 76 و 78
 • ایستگاه اتوبوس حضرتی
  بلوار سیبویه، حضرتی، حضرتی 15
 • ایستگاه اتوبوس پل حر
  هجرت، نرسیده به ساحلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیروزی ندارد.
  neshan logo