info
عکس ایستگاه اتوبوس پیروزی 30عکس ایستگاه اتوبوس پیروزی 30
category

ایستگاه اتوبوس پیروزی 30 محله سرافرازان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیروزی 30

ایستگاه اتوبوس پیروزی 30 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان پیمان نیک کاران و همچنین بازرگانی اسدی، کباب سلطان، پمپ بنزین، درمانگاه شبانه‌روزی پیروزی و بینایی سنجی و عینک نگاه نو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیروزی 30 مشهد

در شهر مشهد، محله سرافرازان ، ایستگاه اتوبوس پیروزی 30 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، بین میدان حر و پیروزی 30 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پیروزی 30 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس برسام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پیروزی 30 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیروزی 30 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 15
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین کوثر 15 و کوثرجنوبی 18
 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین میدان شهید محمد اسدی و کوثر 15
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21
  بلوار کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 29 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیروزی 30 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 29 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیروزی 30 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیروزی 30 ندارد.
  neshan logo