info
عکس ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 13
category

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 13 محله فلسطین، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 13

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 13 (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین مشهد و بلوار خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار پذیرایی رویال سنتر، شرکت بهتا، کافی شاپ گلدون، هایپر مارکت کوروش و پیتزا کروژ خیام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو خیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 13 مشهد

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 13 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله فلسطین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خیام می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 13 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو خیام قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی توس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 13 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیام جنوبی 13 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 3
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 4
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18
  بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 2
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 13 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 13 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 13 ندارد.
  neshan logo