info
عکس موسسه خدماتی و نظافتی ویستا اعتماد سازان برتر
category

موسسه خدماتی و نظافتی ویستا اعتماد سازان برتر محله نصرت، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موسسه خدماتی و نظافتی ویستا اعتماد سازان برتر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

موسسه خدماتی و نظافتی ویستا اعتماد سازان برتر ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله نصرت تهران و خیابان طباطبایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خرید طلایی و همچنین رستوران نصرت، موسسه زبان های خارجی زبان نگار، کافه کلانا، هتل امید و پارکینگ طبقاتی مهرسان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.مکان‌های مشابه موسسه خدماتی و نظافتی ویستا اعتماد سازان برتر


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 24 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه خدماتی و نظافتی ویستا اعتماد سازان برتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 24 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه خدماتی و نظافتی ویستا اعتماد سازان برتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه خدماتی و نظافتی ویستا اعتماد سازان برتر ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر شمالی، طباطبایی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo