info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50 محله امام رضا (ع)، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50 (ایستگاه اتوبوس) در محله امام رضا (ع) مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله امام رضا (ع) مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان ثامن الائمه و همچنین اداره کل پست خراسان رضوی (پست مرکزی)، دایان شاپ، موبایل ماه تل، مجموعه غذاهای سنتی درستکار و اداره کل مخابرات خراسان رضوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50 مشهد، شهر مشهد، محله امام رضا (ع) است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 46 و 50 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امام خمینی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس یگانه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  MDP
  جمعه 16 تیر ماه 1402

  خیلی اتوس خا دیر میاد

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 08 فروردین ماه 1403

  با تشکر ازشهرداری و اتوبوس رانی

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 07 خرداد ماه 1403

  لطفا تعداد اتوبوس خط ۲۲/۲رابیشترکنید حدفاصل زمانی نزدیک به ۴۰دقیقه برای رسیدن اتوبوس بعدی واقعا غیرقابل تحمله

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 27 فروردین ماه 1403

  دسترسی به خطوط مختلف


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی 50 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین رزم و ملک الشعرا بهار 52
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 75 و 77
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 28
  مصباح یزدی، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 32 و 34
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 29
  امام خمینی 36 - مصباح یزدی، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 27 و امام خمینی 38
 • ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی 50 ندارد.
  neshan logo