info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا تاک، بوستان کوهستانی وفا، مسجد پیغمبر اکرم (ص)، کافه میامی و مکتوس شعبه پیروزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی مشهد، شهر مشهد، محله سرافرازان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پیروزی، بلوار دلاوران، بین دلاوران 1 و 3 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید مهدوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 17
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی17 و خاقانی19
 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 26
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 26
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 15
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، بین دلاوران13 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی ندارد.
  neshan logo