info
عکس ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13
category

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 محله سجاد شهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان بزرگمهر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین دندانپزشکی بزرگمهر جنوبی ، دکتر آخوندیان، استخر و سونا ثامن الائمه مشهد، کلینیک دامپزشکی پرشان و آرایشگاه هاله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 مشهد

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 مشهد در شهر مشهد، محله سجاد شهر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 13 و 15 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو آزادی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی توس واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بزرگمهر 13 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 3
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  بلوار ملک آباد، بین گویا و ملک آباد 29
 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21
  بلوار دستغیب، خیام
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 4
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4
  بلوار خیام، خیام جنوبی 4 - کمال الملک 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 13 و 15
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo