info
عکس ایستگاه اتوبوس گلفروشی
category

ایستگاه اتوبوس گلفروشی محله کوی اتحاد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلفروشی

ایستگاه اتوبوس گلفروشی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی اتحاد کرج و بلوار ماهان غربی، ارغوان، مهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کوی اتحاد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ماکت روستای کندوان و بازار روز ماهان و همچنین تالار پذیرایی لوتوس، کافه گارنیش، زمین بازی پارک لوتوس، پارک لوتوس و فیزیوتراپی مسیرحرکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج

ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله کوی اتحاد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ماهان غربی، ارغوان، مهر قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس سرو را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلفروشی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرجی
  بلوار مطهری، بین دوم فاز 1 و فلکه اول گوهردشت
 • ایستگاه اتوبوس قبرستان
  بلوار مطهری، سرو، حافظ، بین گلزار شهدای حاجی آباد و بهار
 • ایستگاه اتوبوس مبدا
  بلوار مطهری، سرو، حافظ، بین گلزار شهدای حاجی آباد و بهار
 • ایستگاه اتوبوس فرش وزرا
  بلوار آزادی، بین نهم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس خ هشتم
  استقلال شمالی، بین نهم فاز 1 و هشتم فاز 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلفروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلفروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلفروشی ندارد.
  neshan logo