info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان (محله جمهوری، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان

موقعیت فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان در محله جمهوری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله جمهوری تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه زنجیره‌ای در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ برج گردون و همچنین خدمات کامپیوتر و گیم نت ماتریکس، شیرینی سرای زعفران، مسجد میثم، داروخانه دکتر گلشن دوست و جهان ارتباط قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهيد نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان در محله جمهوری شهر تهران، در خیابان جمهوری اسلامی قرار دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله جمهوری است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، شایان طب و فروشگاه هفت در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پرچم قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان نیز ایستگاه مترو رودکی است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان را با ما به اشتراک بگذارید.
سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بلوار کشاورز، جمالزاده، بین سام و نصرت
 • شایان طب
  کارگر شمالی، نصرت، بین بهشت و ایزدی مقدم
 • فروشگاه هفت
  امام خمینی
 • افق کوروش
  نواب صفوی، دامپزشکی، بین خضری و بیات
 • فروشگاه هنزا
  کارگر شمالی، فرصت شیرازی، بین جمالزاده و فرخنده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان ندارد.
  neshan logo