info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشجو 15
category

ایستگاه اتوبوس دانشجو 15 محله دانشجو، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشجو 15

ایستگاه اتوبوس دانشجو 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشجو مشهد و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دانشجو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود فرهنگ، امور مشترکین دانشجو، بازار بزرگ کشاورزی ایران، فروشگاه اتما و گالری ساعت هلینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشجو 15 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس دانشجو 15 مشهد، شهر مشهد، محله دانشجو است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دانشجو، بین دانشجو 13 و 15 است. ایستگاه اتوبوس دانشجو 15 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دانش آموز قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پروا قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشجو 15 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشجو 15 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه صدف
  بلوار معلم، بین معلم 52 و صدف
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 45
  بلوار آموزگار
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 52
  بلوار معلم، ابراهیم فخرایی
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 46
  بلوار آموزگار
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 44
  بلوار آموزگار، بین آموزگار 44 و آموزگار 46
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 24 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشجو 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 24 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشجو 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشجو 15 ندارد.
  neshan logo